O mně
Světlem kreslím rád, protože mě to uklidňuje a mohu tím vydat své pocity aniž bych otevřel ústa. Od roku 2008 do roku 2013 jsem byl členem svazu českých fotografů, fotografuji vše co se mi líbí a vše co mě něčím zaujme a může to být jen rezavý zámek nebo i bezdomovec a jeho život. Miluji přírodu a památky a historii celkově, protože ta mě vždy nabije novou energií. Prostě když se na svět dívám skrze hledáček fotoaparátu, tak nevnímám ten uspěchaný svět kolem sebe, ale snímám ten svůj svět, který si vytvářím ve fotoaparátu.

Miloš Švarc
Kde mě najdete?
Fotografie je pro mě hlavně relax a vydání emocí ze sebe. Stává se, že nevyfotím ani jednu dobrou fotografii, ale vždy si dokáži vyčistit hlavu a perfektně se odreagovat, odpočinout a nabít novou energií. Na internetu si pak rád vyslechnu názory na své obrázky a tím se vlastně pořád učím.
Na tento web chodím velice rád, protože si myslím, že na něm se dokáže člověk ponaučit a zdokonalit. Jsem sice i na jiných serverech, ale na tomto se vyskytuji nejčastěji.
Výběr z PhotoExtractu
Výběr mých fotoprací na serveru PhotoExtract, který považuji za takový malý výběr opravdu dobrých fotografů kde se hodnotí kvalita fotografie a ne jen komentáře a body dle sympatií k jednotlivým uživatelům, jak to bývá na jiných stránkách.